Kuchenne wprawki Pauli, której często towarzyszy mama, brat bądź Jakub.

Zielnik kuchenny

środa, 01 maja 2013

Zielnik Kuchenny

W tym roku akcja zaczyna się nieco później. Troszkę przez moje roztargnienie, ale też za sprawą zimy. Poszłam śladem wiosny i przesunęłam akcję na późniejszy termin.

Zmieniłam również zasady. W tym roku przepisy będą wymagać mojej moderacji, gdyż sporo zeszłorocznych nie posiadało bannera do mojego bloga albo nie miało w składzie ziół. Publikowałam w zasadzie wszystkie, ale chyba nie o ilość mi chodziło. :)

Zasady w skrócie:

1. W składnikach musi znajdować się choć jedna roślina z wykazu Roślin leczniczych.

2. Elementem koniecznym jest umieszczenie odesłania lub zamieszczenie w treści wpisu bannera odsyłającego.

3. Wpisy można publikować na Durszlaku i Mikserze.

4. Akcja trwa od 1 maja do 30 września.

 

wtorek, 27 marca 2012

Zielnik Kuchenny 2012

Byłam bardzo zadowolona i zaskoczona rezultatami pierwszej edycji Zielnika Kuchennego, więc naturalnie zdecydowałam się kontynuować akcję także w tym roku. Trwać będzie od 2 kwietnia do 30 września.

Liczę jednak, że wklejane potrawy będą naprawdę ziołowe. To znaczy aromat i smak dodatku będą wyczuwalne. Nie chciałabym, żeby ziołem był na przykład tylko czosnek, którego obecności można się tylko domyślać. Chcę, żeby to były przepisy stricte nastawione na określoną roślinę. Na pewno wpisów będzie mniej, ale nie o to chodzi w akcjach.

Przepisy wklejać można na Mikserze bądź Durszlaku, a jeśli ktoś nie posiada tam konta, także pod tym postem.sobota, 01 października 2011

Zielnik Kuchenny

Po pół roku bytności moja akcja dobiegła końca. Bardzo cieszy mnie ogromne zainteresowanie, które przerosło moje najśmielsze oczekiwania. I możliwości, bo układanie podsumowania zajmie mi kilka dni. Wiem - za późno się za nie zabrałam, ale na bieżąco staram się je uzupełniać. Na pewno akcję powtórzę za rok. Zastanawiam się tylko nad ograniczeniem zakresu do kilku ziół, albo wymogu użycia kilku z nich w jednej potrawie. Muszę nad tym pomyśleć, ale zapewne pozostawię akcję na takich zasadach jak są teraz.

Dziękuję za udział, zapraszam do podsumowania:

czwartek, 09 czerwca 2011

W związku z usunięciem Durszlaka, chciałabym prosić o wklejanie przepisów w serwisie Mikser kulinarny. Założyłam tam, jak kilku innych użytkowników Miksa, o takiej samej jak dotychczas nazwie Zielnik Kuchenny 2011. Jeśli ktoś nie chce mieć tam konta, linki wklejać może do posta z Zaproszeniem. Moja prośba dotyczy zarówno starych (od 4.04), jak i nowych przepisów. 

 
1 , 2
| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Zakładki:
Kilka słów o mnie:
Kuchennie:
Zielnik Kuchenny
Tagi
Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl Polskie Blogi Kulinarne Odszukaj.com - przepisy kulinarne Akcja: Nie kradnij zdjęć!